Розклад уроків "Всеукраїнської школи онлайн"

Розклад уроків «Всеукраїнської школи онлайн» В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів транслюватимуться для учнів 5-11 класів. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

10:56 02.04.2020

Пам'яті героїв Небесної сотні

Пам'яті героїв Небесної сотні був присвячений виховний захід, який підготували учні 7 класу з допомогою класного керівника Возняка В.С. та вчителя музики Костіва Н.О. Про подвиг учасників Майдану потрібно говорити завжди. Це наша історія. Це наша правда. Це приклад високого патріотизму!

15:36 28.02.2020

Обласні змагання з лижного туризму

З 13 по 16 лютого 2020 року в с. Яблуниця Яремчанської міськради проходили обласні змагання з лижного туризму серед учнівської молоді. У заході взяли участь близько 80 учасників з усіх куточків Івано-Франківської області. 12 команд змагалися в загальному заліку і 2 команди виступали поза заліком. Впродовж 4 днів діти змагалися під керівництвом досвідчених суддів та керівників, демонстрували свої вміння, творчі здібності та спортивні досягнення. Програмою змагань були передбачені такі види: - смуга перешкод – командні змагання. дистанція ІІІ класу; - лижний маршрут – командні змагання. дистанція ІІІ класу. Переможцям та призерам були вручені грамоти та кубки. Галицький район представляла команда Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., яка зайняла 7 місце на "Смузі перешкод" та 4 на "Лижному маршруті" вийшла на 6 місце в комплексному заліку.

12:36 17.02.2020

Героям Крут

Загальношкільний виховний захід, присвячений вшануванню пам'яті загиблих у бою під Крутами, допоміг усім перегорнути трагічні сторінки української історії. Подвиг юних патріотів завжди буде прикладом жертовної любові до Батьківщини.

15:42 29.01.2020

РОЗКОЛЯДА - 2020

15 різноманітних коляд у виконанні класних колективів, працівників закладу освіти, працівників Задністрянської сільської ради зі сцени шкільної актової зали славили новонародженого Христа - Спасителя, Матір Божу. У віншуваннях звучали побажання миру, любові, достатку, усіляких гараздів не на рік, не на два, а на многії літа!

14:32 24.01.2020

Єднаймося, бо ми народ один !

До різноманітних заходів з національно-патріотичного виховання доєднався відеожурнал історичних січневих подій в Україні минулого і сьогодення. Було також започатковано нову шкільну традицію - ланцюг єднання. Учні, педагоги, батьки та представники місцевого самоврядування, взявшись за руки, продемонстрували єдність громади.

14:17 24.01.2020

Новоріччя 2019-2020

Актова зала зібрала чималу кількість учасників освітнього процесу, щоб вітаннями-побажаннями, піснями, танцями, веселими жартами, іграми, хороводами провести Старий та зустріти Новий рік.

09:30 27.12.2019

Миколай мандрує світом

Початкова школа вітала усіх зі святом добра і милосердя. У програмі звучали пісні, декламувалися вірші, інсценізувався сюжет передмиколаївської ночі. Маленькі гладачі не тільки захоплено спостерігали за дійством, а й виховували в собі дорочесність, доброзичливість, любов до ближнього.

13:28 19.12.2019