Вітаємо освітян !

З піднесеним настроєм зустріли сьогоднішній день і вчителі, і учні нашої школи. Усміхнені обличчя, кольорові квіткові малюнки на бруківці свідчили про свято. В цей день звучали слова вдячності за нелегку працю педагога, за творче натхнення, за любов, за відкриті серця. Усім освітянам закладу було приємно бачити свою майбутню зміну - учнів, що взяли на себе роль учителів. День учнівського самоврядування закінчився скромним але теплим  щирим привітанням з нагоди професійного свята.

09:43 02.10.2020

Про проект складання ДПА у 2021 році

Опубліковано проект умов проведення ДПА у 2021 році Міністерством освіти і науки розроблено проект наказу, що визначає умови проведення державної підсумкової атестації школярів, які здобувають початкову, базову та повну загальну середню освіту в 2020/21 навчальному році.

16:12 01.10.2020

Про стандарт базової освіти

Нова українська школа: затверджено стандарт 5–9-х класів Кабінет Міністрів затвердив Державний стандарт базової середньої освіти.

16:07 01.10.2020

Про маски

Чи потрібно дітям носити маски? З урахуванням наявних фактичних даних про захворюваність COVID-19 і передачу інфекції серед дітей, а також психосоціальні потреби і особливості розвитку дітей різного віку, ВООЗ і UNICEF Ukraine надали рекомендації щодо необхідності носіння масок дітьми різного віку.

18:30 01.09.2020