Єдині вимоги до учнів

Єдині вимоги

до учнів

1. Учні приходять до закладу загальної середньої освіти за 15 хвилин до початку занять.
  2. Перед входом до ліцею учень повинен перевірити взуття на предмет забрудненості, не поспішаючи іти на той поверх, де знаходиться його навчальний кабінет.
  3.  Верхній одяг зняти і залишити у закріпленому за класом навчальному кабінеті.
  4. До приходу вчителя учні готують все необхідне до уроку. Підручник, щоденник, зошити мають бути акуратно розкладені на парті.
  5. Учням забороняється приносити до ЗЗСО речі, які не використовуються під час  занять, які становлять небезпеку для людей.
  6. На уроки фізкультури учні повинні приходити у спортивній формі,  на уроки трудового навчання одягати на вимогу вчителя спеціальний одяг.
  7. Учні зустрічають учителя вставанням.
  8. Учень, який пропустив уроки без поважних причин або запізнився на заняття, допускається до занять з дозволу директора або його заступника та з відома класного керівника.
  9. Учні, які бажають відповісти на запитання, поставлене вчителем, або звернутися до вчителя із запитанням, повинні підняти руку, поставивши її ліктем на парту.
  10. Учні не порушують дисципліну під час уроку, виховних заходів.
  11. Після відповіді на питання вчителя учень обов’язково подає щоденник для виставлення балу.
  12. Після закінчення уроку учні встають тільки після слів учителя «Урок закінчено. До побачення»
  13. Із ліцею учні повинні виходити спокійно, додержуючись порядку. Залишатися в закладі освіти після занять без потреби забороняється.
  14. Про різного роду непорозуміння між учасниками освітнього процесу учень має доповісти класному керівникові, вчителеві, адміністрації ліцею.
  15. Суворо забороняється курити чи провокувати куріння.
  16. Під час перерви учні не мають права заходити до інших класів.
  17. На перерві не дозволяється бігати, кричати, створювати гамір у приміщеннях ЗЗСО.
  18. Під час руху по сходах учням забороняється бігати, галасувати.
  19. Учні повинні поважати працю обслуговуючого персоналу: не смітити на території ЗЗСО.
  20. Кожен учень зобов’язаний з’являтися до закладу освіти чистим і охайно одягненим.
  21. Зачіска повинна бути акуратною.
  22. Нігті мають бути короткі.
  23. Учні повинні мати при собі гребінець і носову хусточку.
  24. Всі учні зобов’язані берегти майно ліцею, бережно поводитися зі своїми речами та речами здобувачів освіти.
  25. Забороняється псувати парти, дошку, бруднити стіни, вікна, двері в класах і коридорах, зелені насадження на подвір’ї ліцею та навколо нього.
  26. Учень відповідально відноситься до свого робочого місця (парти, стільця). Про зіпсоване майно ліцею повідомляє учителю. Якщо пошкодження майна сталося з вини учня, відшкодовує його з відома батьків.
  27. При пошкодженні майна ліцею батьки учня зобов’язані відшкодувати матеріальні збитки.