День вишиванки

Щороку у третій четвер травня відзначається веселе і барвисте свято – День вишиванки. Вже кілька років поспіль учні нашої школи з ініціативи  учнівського самоврядування підтримують цю добру традицію національної ідентичності українців.

12:30 29.05.2018

З життя соціально-психологічної служби школи

«Всі ми різні – всі ми рівні». Під таким девізом протягом квітня-травня соціально-психологічною службою школи було проведено ряд заходів, спрямованих на підвищення соціально-психологічної культури учасників освітнього процесу.

11:20 17.05.2018

До джерел духовності

Разом із весною до усіх християн  приходять світлі свята, що наповнюють наші серця великою Божою ласкою та любов'ю до ближнього. Саме така радісна подія відбулась у нашому навчальному закладі.

14:00 11.05.2018

З Божим Словом прямуємо до щасливого життя

Щороку в травні Комісія у справах освіти і виховання Івано-Франківської Єпархії УГКЦ організовує для випускників ЗЗСО прощу до чудотворної ікони Богородиці в с. Погоня Тисменицького району.

12:40 07.05.2018

Ми - за чисте довкілля!

5 травня 2018 р. учнями 5 класу та екологічною агітбригадою "Зелена планета" був проведений відкритий виховний захід "Ми - за чисте довкілля!"

10:34 05.05.2018