Освітні послуги для дітей з ООП

Умови доступності ЗЗСО для осіб з ООП

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами регламентуються

Законом України “Про освіту” від 05.09.2017 року №2145-VIII (ст.19, 20)

набрав чинності з 28.09.2017 року

В закладі загальної середньої освіти створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечено їх безперешкодним доступом до приміщень закладу.Працюють  практичний психолог, соціальний педагог, асистенти вчителів інклюзивних класів.

Заклад співпрацює з КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької районної ради, Івано-Франківської області, де можуть отримати консультації батьки, педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Усі основні приміщення освітнього закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Освітнє середовище сприяє творчому розвитку учасників освітнього процесу.