Тиждень писемності та мови

Хто проводить

Класи

1.

Лінгвістична гра.« Як ми говоримо»

Виставка кращих учнівських зошитів

11.11.

3-8 класи

2.

Проведення І етапу конкурсу знавців української мови   ім.П.Яцика

12.11.

3-11 класи

3.

День усної народної творчості

• Конкурс загадок
  • Конкурс ілюстрацій до укр. казок

Учителі поч.класів

класи

4.

Мовний день

Мовний турнір

«У казковому світі мови». Філологічна гра.

Цимбаліста М.М.

Курляк Г.М.

7-8 класи

5.

Літературний день. Читацький марафон «Як парость виноградної лози плекайте мову»

Конкурс акровіршів «Мова про мову»

14.11.

Учителі поч.класів Кицька З.П.

5-6 класи

6.

День ввічливості

15.11.

7.

Виставка в бібліотеці «Рідна мова солов’їна»

Протягом тижня

Кропельницька О.Й.

8.

Виховні години до Дня української писемності та мови: «Рідна мова солов’їна», «Історія народних свят і обрядів», «Без мови й народу нашого нема»

Протягом тижня

Класні керівники

Підсумки Тижня писемності та мови

Уже традиційно на початку листопада в школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови.

Упродовж тижня відбувалися найрізноманітніші заходи. Усі вони присвячені темі писемності та грамотності. Розпочався Тиждень з   лінійки. Впродовж тижня  педагоги провели мовознавчі вікторини(«У казковому світі мови»7-8класи, лінгвістичні турніри та ігри  »Як ми говоримо» 5 клас, конкурс ілюстрацій до українських казок та загадок (2-4класи), конкурс акровіршів про мову (6-7класи),читацький марафон »Як парость виноградної лози плекайте мову». Було організовано виставки стіннівок, плакатів, малюнків, тематичних стендів, літературних газет, книжкові виставки.

Цікавими, пізнавальними та змістовними стали наступні заходи:

• конкурс читців-декламаторів поезій про рідну мову читацький марафон »Як парость виноградної лози плекайте мову»», який пройшов 14 листопада. Переможцями конкурсу стали, учениця 9 класу Казюк Н.
    •  мовознавчий турнір знавців-словесників «У казковому світі мови» у 7-8 класах;

конкурс акровіршів про мову(6-7класи)

Крім того, 9 листопада стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика,12 листопада у школі проведено І етап конкурсу знавців української мови   ім.П.Яцика

Учні 9-11класів та вчителі школи взяли участь у радіодиктанті.

Провідна ідея всіх святкових заходів – повчальність, яка надає нащадкам історичний досвід, виховання національної самосвідомості, патріотичних почуттів в учнів, бажання примножувати родинні традиції, розуміння своєї причетності до подій, які відбувались в історії України.