Тиждень зарубіжної літератури

Хто проводить

3.

4.

Оголошення на лінійці про початок тижня.

Розгадування кросвордів

Акція «Прочитав книгу сам-запропонуй іншому»

Екскурсія у кабінет зарубіжної літератури

07.10.

2.

Розважальна мандрівка «У гості до казки»

Інтерв’ю «Чи можна прожити без літератури?»

08.10.

Белей Н.М.

2.

Перегляд фільму «Чарлі і шоколадна фабрика»

Виставка «Сторінками улюблених книжок»

09.10.

Кропельницька О.Й.

2.

Свято інтелекту «Своя гра»

Створення лепбуків до улюбленого твору

10.10.

5-6,

Мартинів Л.П.   Белей Н.М.

2.

Виставка-конкурс малюнків «Мій улюблений герой зарубіжної казки»

Підведення підсумків тижня.

11.10.

Цимбаліста М.М.

Про підсумки проведення Тижня зарубіжної літератури

в 2019/2020 навчальному році

Відповідно до річного плану роботи школи на 2019/2020 навчальний рік, з метою популяризації предмета, формування ключових навчальних компетентностей,  презентації та вивчення досвіду роботи вчителів зарубіжної літератури Мартинів Л.П. та  Белей Н.М. було проведено в ЗЗСО з 07 по 11 жовтня  2019 року Тиждень зарубіжної літератури.

Головними завданнями проведення предметного тижня із зарубіжної літератури було:

• популяризація зарубіжної літератури як шкільного предмета і суміжних з нею дисциплін;
  • розвиток інтересу учнів до зарубіжної літератури і читання;
  • поглиблення і поширення знань учнів із предмета;
  • сприяння розвитку читацької культури учнів;
  • виявлення літературно-обдарованих учнів;
  • організація неформального учнівського спілкування, сприяння самоствердженню та самоорганізації учнів;
  • розвиток самостійної творчої діяльності учнів;         удосконалення професійної майстерності вчителя

Проведенню Тижня передувала певна підготовча робота: розроблення плану Тижня на засіданні МО вчителів гуманітарного напряму (додаток 1), оформлення газет, кросвордів, висловів. На дверях кабінетів були прикріплені вислови видатних людей про значення зарубіжної літератури, у вестибюлі оформлена виставка малюнків «Мій улюблений герой зарубіжної казки» (5-8 класи).

Всі заплановані заходи в рамках тижня пройшли організовано. Вони засвідчили про певну зацікавленість учнів до вивчення предмету, сприяли підвищенню їхнього освітнього рівня, показали добру підготовку вчителів, які викладають предмет.

Упродовж тижня відбувалися різноманітні заходи. Розпочався Тиждень з  лінійки, на якій було оголошено план проведення Тижня. У понеділок учні 5-7 класів розгадували кросворди, учні 8-9 класів провели акцію «Прочитай книгу сам – запропонуй іншому », для учнів 4-го класу було організовано екскурсію у кабінет зарубіжної літератури.                                                Вчитель Мартинів Л.П. з учнями 5-го класу провела розважальну мандрівку «У гості до казки». Учням запропоновано було тестові завдання, перегляд уривків казок «З якої це казки».                                                                               Учні 5-6 класів переглянули фільм «Чарлі і шоколадна фабрика». Учні 5-8 класів взяли участь у святі інтелекту «Своя гра». Учні 9-го класу взяли інтерв’ю у вчителів та учнів школи «Чи можна прожити без літератури?». Цікавим для дітей стало створення лепбуків до улюбленого твору. Найактивнішими були учні 6-го класу, які створили лепбук  на тему «Міфологія», 10-го класу - Данте Аліг’єрі «Божественна комедія», 8-го класу - Гомер «Ілліада».

У бібліотеці було створено книжкову виставку «Сторінками улюблених книжок» організовану Кропельницькою О.Й.

На закінчення тижня вчителі зарубіжної літератури зібралися за круглим столом, де підвели підсумки тижня, поділилися досвідом, методичними розробками.