Святкування 10-річчя створення шкільної каплички та її освячення після ремонту. 10.05.2018

Разом із весною до усіх християн приходять  світлі свята, що наповнюють наші серця великою Божою ласкою та любов'ю до ближнього. Саме така радісна подія відбулась у нашому навчальному закладі.

З 2008 року у школі діє каплиця св. Миколая, яка була створена в рамках конкурсу учнівських проектів «Я – Громадянин України» учнями тодішнього   9 класу з класним керівником Цибалістою М.М.. Ця ідея та її реалізація  згуртувала  навколо себе тих небайдужих людей, які розуміють, як важливо виховувати шкільну молодь духовно багатою, як сильно може змінитися суспільство, яке живе за Законами Божими.

Десять років цей невеличкий духовний центр давав можливість збиратися на молитву учням, працівникам школи, випускникам, гостям, парафіяльній спільноті «Матері в молитві».

В цьому році завдяки субвенції Бовшівської сільської ради, пожертвам вчителів, випускників 11 класу та їх батьків  ПП Бойчуком В.Я. був проведений ремонт каплиці. 10 травня її повторно освятили о. Леонтій Насташинський, що першим підтримав добрий почин та довгі роки щопонеділка служив в ній молебен за здоров’я дітей та дорослих,  о. Василій  Яремчук, парох храму святого Дмитрія  с.Задністрянське  та о. Миколай Цимбалістий, випускник школи. Присутній на освяченні начальник відділу освіти Галицької РДА Іван Матейко звернувся до шкільної громади з вітальним словом, наголошуючи, що при співпраці школи, Церкви та місцевих органів влади завжди буде позитивний результат для розквіту України.

Виконання присутніми  марійських пісень  і щира молитва до Господа вселили в серця впевненість, що Боже благословення та опіка Богородиці буде з усіма нами!