Міжнародний день миру (21.09.2018)

Міжнародний день миру з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН відзначають 21 вересня у всьому світі з 1982 року як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Цей заклик на сьогодні є надзвичайно актуальним для України. Учні нашої школи, як і кожного року, підтримали  цю благородну ідею . Учнівське самоврядування з ініціативи голови Учнівського парламенту організувало і провело флеш-моб «Під мирним небом розквітай, Вкраїно!». З допомогою педагога-організатора Грибик М.С., вчителя трудового навчання Яцишин В.А. та класних керівників учні виготовили барвисті квіти з паперу, які використали під час дійства. Молодші школярі зі словами «Українські діти-квіти, ми за мир у всьому світі!» вишикувались у формі літер слова «МИР», а учні основної і старшої школи утворили квітковий кошик «Україно, ці квіти тобі!».