Про продовження карантину

Шановні учасники освітнього процесу! Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Прошу з відповідальністю віднестися до підведення підсумків 2019-2020 навчального року.              Белей Н.М.

10:12 23.04.2020

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ: ТЕЛЕУРОКИ

З 6 квітня на 11-ти телеканалах розпочнуться онлайн-уроки для школярів. Уже відомо, які канали будуть транслювати телеуроки.  Найкращі вчителі України працювали над телеформатом. Відомо, що уроки транслюватимуть 11 незакодованих загальнонаціональних каналів, з 10 до 12 години ранку. Розклад навчань буде розміщуватись у телепрограмах.  Уроки розробляють з хімії, фізики, біології, географії, української мови та літератури, англійської мови, історії України та світу, алгебри, геометрії та навіть передбачено спортивні руханки. Розклад навчань – доки не закінчиться карантин – шукайте у телепрограмах.

19:05 31.03.2020